Tvorba grafiky www stránek a e-shopů, responzivní design pro mobily a tablety

Vyberte si z naší nabídky možností způsobů realizace grafického návrhu nových www stránek nebo e-Shopu. Liší se od sebe cenou a náročností zpracování.

Responzivní design

Design www stránky a e-shopu, který se přizpůsobuje velikosti zobrazovací plochy. Vaši zákazníci si tak přehledně a jednoduše prohlédnou vaši nabídku nebo koupit na e-shopu na jakémkoli zařízení a na jakémkoli místě.

Realizovaná grafika obsahuje návrh pro mobilní zařízení orientované na výšku a na šířku, malý tablet (Kindle), velký tablet na výšku a na šířku (iPad), malý a širokoúhlý desktopový monitor.
Varianty grafiky

A: Úprava hlavičky nastavené grafické šablony

Cena: Od 2.500 Kč

+ HTML / CSS: 500 Kč

Doba realizace: 2 dny

Výhody: Nízká pořizovací cena. Dodání unikátního prvku do hlavičky šablony odlišuje váš projekt od ostatních se stejnou šablonou. Identifikace projektu s vašim oborem podnikání. Rychlé nastavení bez nutnosti náročného testování a ladění.

Nevýhody: Není zcela unikátní. Není zdarma. Není realizován na míru vašemu projektu a individuálním požadavkům na strukturu.

B: Originální grafický návrh

Cena: Od 19.000 Kč

+ HTML / CSS: 7.500 Kč

Doba realizace: 2 - 3 týdny

Výhody: Skvělý poměr cena / kvalita. Originální návrh realizovaný na míru dle vašich požadavků. Jednoznačná identifikace projektu s vašim oborem podnikání.

Nevýhody: Časově náročnější realizace. Není zdarma. Omezené zásahy do výchozí struktury a ergonomie projektu. Ukázku výchozí struktury projektu www stránky zobrazíte zde. Ukázku výchozí struktury projektu e-Shop zobrazíte zde.

Příklady realizací: www.topwear.cz, www.babyshopstonozka.cz, www.sporthome.cz, www.dodofik.cz, www.etzbshop.cz, www.open-up.cz, www.inoptik.cz, www.dk1.cz, www.obchodsezarukou.cz, www.qwe.cz, www.levnaakvaristika.cz, www.hobbychov.cz, www.obchodsezarukou.cz, www.eshop-simecek.cz,

C: Náročná originální grafika s responzivním designem

Cena: Od 28.000 Kč

+ HTML / CSS: 16.500 Kč

Doba realizace: 4 - 6 týdnů

Výhody: Špičkový originální návrh realizovaný na míru dle vašich požadavků. Realizace individuálních požadavků na strukturu a ergonomii projektu. Zobrazení pro mobilní zařízení, tablety a různé druhy desktopů. Jednoznačná identifikace projektu s vašim oborem podnikání.

Nevýhody: Cenově a časově náročnější realizace.

Příklady realizací: www.dekorhome.cz, www.newrope.cz, www.dodohop.cz, www.pepino.cz, www.lamaenergy.cz, www.ienjoy.eu, www.ostroj.cz

Součástí ceny je dodání zdrojových souborů grafického návrhu ve formátu Photoshop, které můžete dále využít pro tvorbu bannerů, letáků atd.

Postup realizace grafiky

Na základě analýzy vašich požadavků zaslaných v zadávacím protokolu a průzkumu vaší konkurence zpracujeme prvotní grafický návrh projektu. Bude splňovat nejnovější světové trendy v oblasti webdesign a ergonomie internetových projektů. Tento návrh budeme společně ladit do podoby, která Vám bude zcela vyhovovat. V opačném případě není brán návrh jako dokončený.Ostrava: Studentská 6202/17, 708 00 Ostrava-Poruba, Opava: Petra Bezruče 139, 747 91 Štítina, Informační báze, Personal training and Group training, tvorba www stránek, Web-Šablony.Com
copyright and created by Evici webdesign, tvorba e-shopu

Telefon: 590 993 970
Email: obchod@evici.cz

Tvorba e-shopu

money

Inteligentní cenotvorba

Nastavení maloobchodních, velkoobchodních a jiných ceníků na jednom e-Shopu současně. Nastavení slev množstevních, věrnostních, globálních, na kategorii, na výrobce, na produkt. Plánovač akčních cen.

money

Intuitivní administrace

Objevte nový efektivní způsob administrace. Špičkový modul Správce umožňuje v jediném okně přehledně organizovat obsah celého e-Shopu. Širokou paletu funkcí dokážete ovládat intuitivně bez nutnosti znát programovací jazyky.

money

Propojení na aplikace

Dávkový export objednávek do Pohody a Helios. Export produktů do srovnávačů Zboží.cz, Heuréka.cz. Import produktů, kategorií a zákazníků z informačních systémů a dodavatelských ceníků. Mapování libovolného XML souboru.

money

Responzivní design

Při tvorbě originální grafiky vycházíme z nejnovějších trendů vývoje tvorby e-shopů ve světě. Svého návštěvníka oslovíte ergonomicky přehledným vzhledem optimalizovaným pro mobily, tablety a deskotop monitory.

money

Rozšířená SEO optimalizace

Automatické nebo manuální nastavení optimalizačních prvků. Návrh a vedení PPC kampaní. Zařazení do systému zpětných odkazů našich klientů pro průběžné zvyšování hodnoty PageRank.

money

E-mailingové kampaně

Oslovení Vašich zákazníků prostřednictvím personifikovaných HTML e-mailů. Snadné vytvoření katalogu akčních produktů nebo novinek přímo v těle e-mailu. Statistiky úspěšnosti kampaně. Pokročilá správa e-mailových adres. Skloňování příjmení. Antispamový regulátor atd.

money

Vyzkoušejte demo

Nechceme nabízet zajíce v pytli, proto jsme pro Vás připravili zkušební demo, obsahující všechny dostupné funkce našeho řešení.

money

Bezplatný servis a podpora

Servisní a technická podpora je po dobu využívání e-Shopu zdarma v ceně pořízení. Získáte rovněž permanentní modernizace a údržbu systému. Vývoj nových modulů je tedy v naší režii.

money

Nákup licence nebo pronájem

E-Shop lze pořídit jednorázovým nákupem licence na dobu neurčitou nebo formou výhodného měsíčního pronájmu.

Více o tvorbě e-Shopu naleznete zde >>

Webdesign

money

Intuitivní administrace

Objevte nový efektivní způsob administrace. Špičkový modul Správce umožňuje v jediném okně přehledně organizovat obsah celé webové prezentace. Širokou paletu funkcí dokážete ovládat intuitivně bez nutnosti znát programovací jazyky.

money

Originální špičková grafika

Při tvorbě originální grafiky vycházíme z nejnovějších trendů vývoje webdesignu ve světě. Svého návštěvníka oslovíte ergonomicky přehledným vzhledem. Bude se cítit příjemně a příště znovu nákoupí.

money

Rozšířená SEO optimalizace

Automatické nebo manuální nastavení optimalizačních prvků. Návrh a vedení PPC kampaní. Zařazení do systému zpětných odkazů našich klientů pro průběžné zvyšování hodnoty PageRank.

money

E-mailingové kampaně

Oslovení Vašich zákazníků prostřednictvím personifikovaných HTML e-mailů. Snadné vytvoření přehledu novinek a aktualit přímo v těle e-mailu. Statistiky úspěšnosti kampaně. Pokročilá správa e-mailových adres. Skloňování příjmení. Antispamový regulátor atd.

money

Vyzkoušejte demo

Nechceme nabízet zajíce v pytli, proto jsme pro Vás připravili zkušební demo, obsahující všechny dostupné funkce našeho řešení.

money

Bezplatný servis a podpora

Servisní a technická podpora je po dobu využívání e-Shopu zdarma v ceně pořízení. Získáte rovněž permanentní modernizace a údržbu systému. Vývoj nových modulů je tedy v naší režii.

Více o tvorbě www stránek naleznete zde >>

Proč Evici webdesign?

Více marketingu

Aby www stránky a e-Shop vydělávali, provádíme před zahájením prací analýzu potřeb zákazníka. Ta slouží k navržení informační architektury, ergonomie, optimalizace pro vyhledávače a designu.


Na prvním místě zaujmout

Naši designeři spolupracují na projektech nadnárodních společností O2 Telefonica, Citroen, Cofidis nebo Mattes Group. To je důkazem, že úroveň navrhování designu je u nás na vysoké úrovni.


V jednoduchosti je síla

Víme jak zpříjemnit návštěvníkovi orientaci na Vašich www stránkách a e-Shopu, aby našel přesně ty informace, které hledá.


Zkušený tým odborníků

Webdesign si žádá spolupráci hned několika odborníků různých profesí. Náš tým se skládá ze špičkových analytiků, designerů, kodérů a programátorů internetových aplikací.


Měření úspěšnosti

Jednou z hlavních priorit je, aby byla Vaše stránka dohledatelná na internetu. Dokážeme změřit a vyčíslit její úspěšnost.


Webdesign - komplexní řešení

Naše komplexní modulární řešení je vytvořeno tak, aby Vám šetřilo čas a bylo flexibilní při tvorbě e-Shopu a www stránek.